Strefa Prime Crypto.com: atrakcyjne benefity dla bogaczy! Promocja giełdy kryptowalut.

Strefa Prime Crypto.com: atrakcyjne benefity dla bogaczy! Promocja giełdy kryptowalut.
Autor Jan Kowalczyk
Jan Kowalczyk11.02.2024 | 4 min.

Singapurska giełda Crypto.com przygotowała specjalną ofertę dla bogatych inwestorów kryptowalutowych w ramach programu „Prime”. Aby skusić ich do zdeponowania dużych środków na platformie, firma proponuje szereg atrakcyjnych benefitów. Wśród nich znajdują się m.in. premia 1% od wartości depozytu, zerowe opłaty za handel oraz dodatkowe zabezpieczenia kont. Kampania promocyjna potrwa do 7 kwietnia i jest skierowana tylko do wybranych klientów zaproszonych mailowo.

Oferta Crypto.com dla bogatych traderów

Singapurska giełda kryptowalut Crypto.com przygotowała specjalną ofertę skierowaną do najbardziej majętnych traderów. W ramach programu "Prime" firma proponuje szereg benefitów, które mają przekonać zamożnych klientów do zdeponowania dużych środków na platformie.

Aby wziąć udział w akcji, trzeba najpierw otrzymać specjalne zaproszenie mailowe. Dopiero po jego otrzymaniu można zacząć korzystać z oferty przygotowanej przez Crypto.com.

Jakie konkretnie bonusy czekają na traderów w ramach programu "Prime"? Przede wszystkim jest to premia w wysokości 1% od wartości środków zdeponowanych na platformie. Dotyczy to zarówno kryptowalut, jak i tradycyjnych walut fiducjarnych.

Wymagany wysoki depozyt na start

Żeby skorzystać z oferty "Prime", trzeba jednak wpłacić na konto w Crypto.com naprawdę dużą kwotę. Minimalny depozyt to aż 1 milion dolarów. Dla większości traderów jest to z pewnością ogromna bariera wejścia.

Warto jednak pamiętać, że oprócz wspomnianej premii w wysokości 1%, klienci "Prime" otrzymują także szereg innych profitów. Przede wszystkim są to zerowe opłaty za handel na platformie Crypto.com, co przy dużych obrotach może mieć kolosalne znaczenie.

Dodatkowe zabezpieczenia kont

Oprócz braku opłat transakcyjnych, uczestnicy programu "Prime" mogą liczyć również na lepsze zabezpieczenie swoich rachunków. Crypto.com deklaruje, że konta, na których zgromadzone jest ponad 1 mln dolarów, będą dodatkowo chronione.

Firma nie podała co prawda szczegółów na temat tych zabezpieczeń, ale z pewnością jest to czynnik, który może zachęcić bogatych inwestorów do skorzystania z oferty.

W końcu bezpieczeństwo zgromadzonych środków, zwłaszcza tak dużych kwot, jest kluczowe dla każdego poważnego gracza na rynku kryptowalut.

Ograniczony czas trwania akcji

Promocja Crypto.com w ramach programu "Prime" potrwa stosunkowo krótko, bo tylko do 7 kwietnia. Osoby zainteresowane powinny się więc spieszyć, aby zdążyć skorzystać z oferty, zanim się ona zakończy.

Co istotne, premię w wysokości 1% od zdeponowanych aktywów będzie można wypłacić dopiero po 24 miesiącach od zamknięcia programu. Jest to więc raczej zachęta dla inwestorów, którzy myślą o dłuższej współpracy z Crypto.com.

Podsumowując, promocja "Prime" to interesująca propozycja dla zamożnych traderów szukających korzystnych warunków do inwestowania dużych środków na rynku kryptowalut. Wysoki próg wejścia z pewnością ogranicza jednak grono potencjalnych beneficjentów.

Czytaj więcej: Ogromna kradzież kryptowalut kilka godzin przed końcem 2023 roku

Podsumowanie

Strefa Prime Crypto.com: atrakcyjne benefity dla bogaczy! Promocja giełdy kryptowalut.

Giełda kryptowalut Crypto.com przygotowała specjalną ofertę skierowaną do bogatych traderów w ramach programu „Prime”. Aby skorzystać z promocji, trzeba wpłacić co najmniej 1 mln dolarów. W zamian można liczyć na szereg benefitów, jak 1% premia od depozytu, brak opłat za handel czy lepsze zabezpieczenie konta.

Promocja Crypto.com opłaca się zatem przede wszystkim dużym graczom na rynku kryptowalut. Dla mniejszych inwestorów próg wejścia jest zbyt wysoki, aby mogli oni skorzystać z oferty programu „Prime” tej giełdy.

5 Podobnych Artykułów

  1. Kryptowalutowe portfele online - najlepsze opcje w 2022
  2. Oszałamiająca kradzież bitcoinów - nie uwierzysz, ile skradziono!
  3. Incident na giełdzie OKX: zrekompensowane straty posiadaczy tokena.
  4. Solana przedstawia nowy memecoin - skok o 227 000%
  5. Policjant ukradł 81 BTC, które należały do przestępców: Szokujący przypadek kradzieży kryptowaluty
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Jan Kowalczyk
Jan Kowalczyk

W świecie liczb i bilansów jestem architektką stabilności. Na tym blogu rozkładam karty płatności, budując mosty między tradycją a nowoczesnością. Razem eksplorujemy tajniki NFT i zawiłości handlu, by w finansowym labiryncie odnaleźć Twój sukces.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły