Wygraj Bitcoina i iPhone'a 15 Pro w konkursie na tradera 2024 od Bybit

Wygraj Bitcoina i iPhone'a 15 Pro w konkursie na tradera 2024 od Bybit
Autor Dagmara Sikora
Dagmara Sikora14.02.2024 | 6 min.

Konkurs na tradera roku organizowany przez giełdę kryptowalut Bybit to świetna okazja dla traderów, by wygrać atrakcyjne nagrody, w tym Bitcoiny i iPhone'a 15 Pro. W ramach konkursu, trwającego przez cały 2024 rok, co miesiąc wybieranych będzie 15 najlepszych traderów. By wziąć w nim udział, wystarczy mieć zweryfikowane konto na Bybit z min. 500 USD środków i wygenerować obrót na poziomie 500 tys. USD. Platforma zadba też o edukację uczestników, organizując webinary i sesje pytań i odpowiedzi z ekspertami. To świetna okazja, by rozwinąć swoje umiejętności tradingu i powalczyć o atrakcyjne nagrody.

Konkurs dla traderów Bybit w 2024 roku

Bybit, jedna z czołowych giełd kryptowalut, ogłosiła właśnie konkurs dla traderów na 2024 rok. Jest to inicjatywa "Bybit Trader's Year of 2024", w ramach której co miesiąc będą organizowane konkursy dla klientów platformy.

Celem jest wyłonienie najlepszych traderów kryptowalut korzystających z usług Bybit. Co miesiąc wybieranych będzie aż 15 osób spośród 100 traderów o najwyższych zyskach procentowych.

Jakie są warunki udziału?

Aby wziąć udział w konkursie, należy mieć konto zweryfikowane na Bybit z minimum 500 USD środków. Następnie trzeba wygenerować obrót instrumentami pochodnymi na poziomie 500 tys. USD.

Platforma zadbała o atrakcyjne nagrody, więc warto powalczyć o miano najlepszego tradera Bybit w 2024 roku.

Wygraj Bitcoina w konkursie Bybit na tradera roku

Nagrody w konkursie Bybit dla traderów są bardzo atrakcyjne. Do wygrania jest aż 5 Bitcoinów o łącznej wartości ponad 100 tys. dolarów (według kursu z lutego 2024).

Oprócz tego, na zwycięzców czeka 2,2 mln dolarów w stablecoinie Tether, vouchery VIP do wykorzystania na platformie Bybit oraz najnowszy model iPhone'a 15 Pro.

Jakie są szanse na wygraną?

Szansa jest naprawdę duża, ponieważ co miesiąc nagradzanych jest aż 15 traderów. Jeśli więc systematycznie będziesz trafiał do czołówki z najwyższymi zyskami procentowymi, prędzej czy później nagroda będzie Twoja.

Bybit zadba też o rozwój umiejętności traderów, organizując liczne szkolenia i webinary prowadzone przez ekspertów.

Zostań najlepszym traderem na Bybit i wygraj iPhone'a

Bycie najlepszym traderem Bybit to nie lada wyczyn, ale możliwy do osiągnięcia. Platforma daje ku temu wiele narzędzi, a dodatkową motywacją jest możliwość wygrania atrakcyjnych nagród.

Oprócz Bitcoina do zgarnięcia jest także najnowszy model iPhone'a 15 Pro. Jego wartość to około 5 tys. złotych, więc nagroda jest naprawdę atrakcyjna.

Do you have what it takes to be the Bybit Trader of the Year? Find out more!

Tak brzmi hasło promocyjne konkursu. Bybit zachęca traderów do sprawdzenia swoich sił i umiejętności. Tylko najlepsi będą mieli szansę na zwycięstwo i zgarnięcie iPhone'a 15 Pro oraz innych cennych nagród.

Bybit daje szansę traderom na wygranie Bitcoinów

Wygraj Bitcoina i iPhone'a 15 Pro w konkursie na tradera 2024 od Bybit

Co miesiąc Bybit daje 15 traderom szansę na wygranie atrakcyjnych nagród, w tym 5 Bitcoinów oraz 2,2 mln dolarów w stablecoinie Tether. Jak na standardy rynku krypto to naprawdę wysoka pula nagród.

Dzięki tak atrakcyjnym nagrodom konkurs ma szansę zainteresować wielu klientów platformy, zachęcając ich do aktywnego handlu i generowania jak najwyższych zysków. Ma to pozytywny wpływ także na samą giełdę, generując większy wolumen obrotu.

Nagroda Ilość
Bitcoiny 5 BTC
Stablecoin Tether 2,2 mln USD

Powyższa tabela prezentuje najcenniejsze nagrody w konkursie Bybit dla traderów. Każdy z uczestników ma szansę je zdobyć.

Bybit organizuje konkursy dla traderów z nagrodami

Akcja "Bybit Trader's Year of 2024" to cykl comiesięcznych konkursów dla klientów platformy. Celem jest wyłonienie najlepszych traderów kryptowalut i nagrodzenie ich.

Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe. W każdym miesiącu do wygrania jest 5 Bitocinów, 2,2 mln dolarów w Tetherze, iPhone 15 Pro oraz vouchery VIP.

Jakie jeszcze nagrody są do zdobycia?

Oprócz nagród pieniężnych i iPhone'a 15 Pro, na zwycięzców czekają także vouchery zniżkowe oraz premiami od 5 do 50 dolarów do wykorzystania na platformie Bybit.

Są to dodatkowe bonusy, które można przeznaczyć np. na handel z dźwignią lub terminowymi kontraktami na kryptowaluty.

  • 5 Bitcoinów
  • 2,2 mln dolarów w Tetherze
  • iPhone 15 Pro
  • Vouchery VIP Bybit

Powyższa lista przedstawia najcenniejsze nagrody, o które będą walczyć traderzy biorący udział w konkursach Bybit.

Bybit wspiera edukację traderów i daje szansę na wygrane

Oprócz atrakcyjnych nagród dla najlepszych traderów, Bybit oferuje także wsparcie edukacyjne dla wszystkich uczestników konkursu.

Dzięki takiej edukacji traderzy będą mieli większe szanse w konkursie na zdobycie nagród w postaci Bitcoinów i iPhone'a 15 Pro. Nawet jeśli nie uda im się wygrać, to zdobędą cenną wiedzę i umiejętności przydatne w tradingu kryptowalut.

Forma wsparcia Tematyka
Szkolenia i webinary Handel z wykorzystaniem AI, Bot trading, Copy trading
Sesje pytań i odpowiedzi Wszelkie zagadnienia dotyczące handlu krypto

Powyższa tabela prezentuje formy wsparcia edukacyjnego dla traderów, które zapewnia Bybit w ramach konkursu. Platforma daje im szansę zdobycia wiedzy i umiejętności, a także atrakcyjnych nagród za osiąganie najlepszych wyników.

Podsumowanie

Bybit organizuje w 2024 roku cykl comiesięcznych konkursów dla traderów kryptowalut. Celem jest wyłonienie najlepszych użytkowników platformy i nagrodzenie ich atrakcyjnymi bonusami. Do wygrania są m.in. Bitcoiny, iPhone 15 Pro oraz stablecoin Tether. Bybit zadbał też o edukację traderów, oferując im dostęp do licznych szkoleń i webinarów prowadzonych przez ekspertów. Daje to szansę na rozwój umiejętności przydatnych w codziennym handlu kryptowalutami.

Konkurs Bybit na tradera roku to świetna okazja dla traderów do sprawdzenia swoich sił, zdobycia wiedzy i doświadczenia, a przy okazji powalczenia o bardzo atrakcyjne nagrody. Z pewnością zachęci wielu klientów platformy do aktywnego handlu i generowania zysków.

Najczęściej zadawane pytania

Aby wziąć udział w konkursie, należy mieć konto zweryfikowane na platformie Bybit z minimum 500 USD środków. Następnie trzeba wygenerować obrót instrumentami pochodnymi na poziomie 500 tys. USD. Co miesiąc wybieranych jest 15 najlepszych traderów.

Do wygrania jest aż 5 Bitcoinów o łącznej wartości ponad 100 tys. dolarów, 2,2 mln USD w stablecoinie Tether, vouchery VIP na platformę Bybit oraz najnowszy model iPhone'a 15 Pro.

Bybit zadba o rozwój umiejętności traderów, organizując liczne szkolenia, webinary i sesje pytań i odpowiedzi z ekspertami. Dzięki temu traderzy zdobędą wiedzę pomocną w generowaniu wyższych zysków i tym samym zwiększą swoje szanse na wygraną.

W każdym miesiącu nagradzanych będzie aż 15 najlepszych traderów o najwyższym poziomie procentowych zysków. Jeśli więc regularnie będziesz trafiał do czołówki, masz duże szanse na zdobycie nagród.

Konkurs Bybit "Trader's Year of 2024" potrwa przez cały 2024 rok. Co miesiąc będą organizowane osobne konkursy dla traderów, więc przez 11 kolejnych miesięcy można powalczyć o tytuł najlepszego tradera Bybit i atrakcyjne nagrody.

5 Podobnych Artykułów:

  1. NFT - jak zarabiać na tokenach niewymienialnych w praktyce
  2. Ta technologia ogranicza twoją prywatność – Vitalik Buterin ostrzega
  3. Vitalik buterin porządkuje swoje święta i pozbywa się tokenów ze swojego portfela
  4. Przegląd kryptowalut i blockchain: najnowsze wiadomości i analizy
  5. Terminale płatnicze - ranking najpopularniejszych systemów płatności elektronicznych
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Dagmara Sikora
Dagmara Sikora

Jako poszukiwaczka mądrości finansowej, odsłaniam przed Tobą kurtynę inwestycji. Na tym blogu wykałam świat portfeli i giełd, wyznaczając ścieżki w morzu kryptowalut. Dzielę się narzędziami i technologicznymi trikami, byś mądrze kroczył po ścieżkach zysku.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły