Solana przedstawia nowy memecoin - skok o 227 000%

Solana przedstawia nowy memecoin - skok o 227 000%
Autor Jan Kowalczyk
Jan Kowalczyk19.12.2023 | 7 min.

Solana przedstawia nowy memecoin, który w ciągu miesiąca odznaczył się zawrotnym wzrostem o 227 000%. To kolejny projekt oparty na motywie psa w nakryciu głowy, który ma szansę powtórzyć niedawny sukces tokena Bonk. Piesek w kapeluszu z miejsca podbił serca entuzjastów cyfrowych aktywów, windując wartość swojej kryptowaluty oraz powiązanych z nim NFT do zawrotnych poziomów.

Sukces Bonka inspiruje nowy projekt

Bonk, memecoin powiązany z blockchainem Solany, odniósł w ostatnim czasie spektakularny sukces. W ciągu kilku tygodni wspiął się na podium najpopularniejszych tego typu kryptowalut, wyprzedzając m.in. projekt związany ze słynną żabą Pepe. Nic więc dziwnego, że próbuje go powtórzyć kolejny gracz.

Popularność Bonka winduje nie tylko jego kurs, ale i popyt na produkty z nim związane. Flagowy telefon Solana Labs - Saga - błyskawicznie wyprzedał się po tym, jak okazało się, że każdy egzemplarz jest dostarczany wraz z Bonkiem. Inwestorzy rzucili się, by zdobyć smartfon i token.

Nowy projekt - pies w kapeluszu

Pod koniec listopada na rynek trafił Dogwifhat - kolejny memicmy projekt bazujący na wizerunku psa, tym razem w charakterystycznym kapeluszu. Podobnie jak konkurent, jest on tworzony w sieci Solany. I podobnie jak Bonk, od razu zdobył sporą popularność.

W ciągu zaledwie miesiąca wartość Dogwifhat wzrosła o 227 000%. Jego kapitalizacja rynkowa sięgnęła 189 mln dolarów, a w ostatnich 24 godzinach kurs zyskał dodatkowe 125%. Wielu inwestorów liczy, że odniesie on podobny sukces co projekt z żabą Pepe, z małych kwot wyciągając ogromne zyski.

Kapelusz zapewni powodzenie memicznemu pieskowi?

Motyw psa w kapeluszu zyskuje coraz większą popularność w świecie cyfrowych aktywów. Oprócz samego tokena Dogwifhat, powstają też z nim związane projekty NFT. Już teraz można nabyć unikalne „obrazki” z tym symbole za kwoty rzędu nawet 1000 dolarów za sztukę.

Dogwifhat ma zatem sporą szansę, by powtórzyć sukces Bonka. Zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę, jak szybko rośnie zainteresowanie tym specyficznym pieskiem w charakterystycznym kapeluszu. Być może to właśnie ten element ubioru zapewni mu popularność i uznanie wśród inwestorów.

Rosnące zyski zwolenników

Niektórzy zwolennicy Dogwifhat już teraz mogą mówić o spektakularnych zyskach. Jak donosi platforma analityczna Arkham, jeden z traderów zainwestował w token zaledwie 300 dolarów. Po miesiącu, dzięki rajdowi cenowemu, jego zysk wyniósł ponad 300 tys. dolarów!

Taki przykład może zachęcić kolejnych do wejścia w projekt na początkowym etapie. Zwłaszcza że wiele osób liczy, iż sukces Bonka uda się powtórzyć także innym memicznym kryptowalutom. A pies w kapeluszu ma sporą szansę akurat na to.

Czytaj więcej: Złącze dla dApps od Ledgera zhackowane: ostrzeżenie dotyczące portfeli

Piesek w kapeluszu bije rekordy zysków

Choć Dogwifhat funkcjonuje na rynku zaledwie od listopada, to już zdołał zaliczyć rajd cenowy sięgający 227 000% wzrostu! Nic więc dziwnego, że przyciąga on coraz więcej inwestorów szukających szybkich, wysokich zysków. I wiele na to wskazuje, że dalsze rekordy jeszcze przed tym projektem.

Top Trader Analysis: 610x in 30 Days. We’re back with some more analysis of a top trader, this time with one high conviction bet on Solana. In one month he turned around $300 into over $150K – a return of over 60,000% on a single trade.

Jak wskazuje przytoczony tweet od Arkham, niektórzy traderzy osiągają z Dogwifhatem zyski rzędu ponad 60 000% w skali miesiąca! Inwestując 300 dolarów, można było wyciągnąć 150 tysięcy. To zdecydowanie zachęca kolejne osoby do wejścia w projekt.

NFT również biją rekordy

Nie tylko sama kryptowaluta odznacza się wysoką stopą zwrotu. Projekt Dogwifhat rozszerzył się także na rynek NFT, gdzie powstała specjalna kolekcja tokenów. Jeszcze niedawno można je było nabyć za mniej niż 15 dolarów, obecnie kosztują już około 1000 dolarów za sztukę!

Wszystko wskazuje na to, że motyw psa w kapeluszu podbija świat cyfrowych aktywów. Zarówno pod względem samej kryptowaluty, jak i towarzyszących jej NFT notowane są spektakularne wzrosty. Być może to dopiero początek i największe rekordy zysków dla inwestorów jeszcze przed tym projektem.

NFT z motywem Dogwifhat hitem społeczności

Solana przedstawia nowy memecoin - skok o 227 000%

Dogwifhat to już nie tylko popularny ostatnio memecoin. Projekt rozszerzył się także na rynek NFT, gdzie powstała specjalna kolekcja tokenów bazujących na motywie psa w kapeluszu. I podobnie jak sama kryptowaluta, z miejsca zdobyła ogromną popularność.

Niedawna cena NFT Dogwifhat Poniżej 15 USD
Obecna cena NFT Dogwifhat Ok. 1000 USD

Jak widać w tabeli, w ciągu kilku dni wartość NFT bazujących na Dogwifhat wzrosła z mniej niż 15 dolarów do około 1000 dolarów obecnie! To pokazuje, jak duże zainteresowanie wzbudził ten projekt wśród entuzjastów cyfrowych aktywów.

Motyw psa w charakterystycznym kapeluszu, będącym znakiem rozpoznawczym tokena, idealnie trafił w gusta społeczności. Stąd też ogromny popyt zarówno na samą kryptowalutę Dogwifhat, jak i towarzyszące jej NFT. Być może to dopiero początek szerszego boomu.

Czy warto inwestować w NFT Dogwifhat?

Biorąc pod uwagę dotychczasową dynamikę wzrostu, inwestycja w NFT bazujące na Dogwifhat może przynieść zyski. Zwłaszcza że projekt budzi spore zainteresowanie wśród entuzjastów memicznych kryptowalut i szybko zdobywa popularność.

Należy jednak pamiętać, że rynek cyfrowych aktywów cechuje się dużą zmiennością. Dlatego też trzeba zachować rozsądek i nie inwestować większych sum, niż można sobie pozwolić stracić. Niemniej jednak wiele wskazuje, że Dogwifhat to obecnie jeden z najgorętszych trendów w tym segmencie.

Obrazek z pieskiem wart niemal 1000 dolarów

Jeszcze niedawno za mniej niż 15 dolarów można było kupić NFT z kolekcji bazującej na Dogwifhat. Tymczasem po gwałtownym wzroście popularności projektu, obecnie za podobny „obrazek” trzeba zapłacić około 1000 dolarów! To pokazuje, jak duże zainteresowanie wzbudził motyw psa w charakterystycznym kapeluszu.

  • NFT Dogwifhat zyskały ponad 60-krotność swojej pierwotnej wartości
  • Zainteresowanie projektem stale rośnie, podnosząc ceny NFT
  • Motyw psa w kapeluszu idealnie trafił w gusta społeczności

Wzrost wartości NFT sięgający ponad 60-krotności pierwotnej ceny to z pewnością spektakularny rajd, jak na tak krótki czas funkcjonowania projektu. Tym bardziej, że zainteresowanie Dogwifhatem nic nie wskazuje, by miało zmaleć. Wręcz przeciwnie - rośnie, a wraz z nim rosną ceny cyfrowych aktywów związanych z tym projektem.

Czy trend się utrzyma?

Trudno przewidzieć, czy motyw psa w kapeluszu zachowa popularność w dłuższej perspektywie. Jak wiemy z rynku memicznych kryptowalut, zainteresowanie potrafi przygasać równie gwałtownie, jak rosło. Niemniej na razie Dogwifhat bije rekordy, jeśli chodzi o NFT, więc warto obserwować ten projekt.

Być może uda mu się utrzymać zainteresowanie na wysokim poziomie, dzięki czemu i powiązane z nim cyfrowe aktywa nadal będą notować spektakularne wzrosty swojej wartości. Czas pokaże, czy tak właśnie się stanie.

Podsumowanie

W ostatnim czasie na rynku kryptowalut pojawił się nowy gracz - Dogwifhat. Jest to kolejny projekt oparty na popularnym motywie psa, tym razem ubranego w charakterystyczny kapelusz. Podobnie jak konkurencyjny Bonk, od razu zdobył duże zainteresowanie inwestorów.

W ciągu zaledwie miesiąca funkcjonowania, Dogwifhat odnotował spektakularny wzrost swojej wartości sięgający 227 000%. Towarzyszyły mu także związane z projektem NFT, których ceny również gwałtownie poszły w górę z poziomu kilkunastu do nawet 1000 dolarów.

Motyw psa w kapeluszu idealnie trafił w gusta społeczności cyfrowych aktywów, stając się jednym z najpopularniejszych trendów. Nic więc dziwnego, że wiele osób upatruje w Dogwifhat potencjał do powtórzenia spektakularnego sukcesu, jaki niedawno osiągnął Bonk.

Czas pokaże, czy ten zapał utrzyma się także w dłuższej perspektywie. Na razie jednak Dogwifhat bije rekordy popularności i notuje ogromne zainteresowanie ze strony inwestorów. Zatem z pewnością warto mieć go na oku jako potencjalnie jeden z najgorętszych projektów w branży.

5 Podobnych Artykułów

  1. Kryptowalutowe portfele online - najlepsze opcje w 2022
  2. Oszałamiająca kradzież bitcoinów - nie uwierzysz, ile skradziono!
  3. Hakerzy z Rosji chcą milionów USD okupu w bitcoinie od firmy
  4. Przegląd kryptowalut i blockchain: najnowsze wiadomości i analizy
  5. Policjant ukradł 81 BTC, które należały do przestępców: Szokujący przypadek kradzieży kryptowaluty
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Jan Kowalczyk
Jan Kowalczyk

W świecie liczb i bilansów jestem architektką stabilności. Na tym blogu rozkładam karty płatności, budując mosty między tradycją a nowoczesnością. Razem eksplorujemy tajniki NFT i zawiłości handlu, by w finansowym labiryncie odnaleźć Twój sukces.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły