Gdzie kupić paysafecard? Sklepy, kwoty i sposoby płatności

Gdzie kupić paysafecard? Sklepy, kwoty i sposoby płatności
Autor Dagmara Sikora
Dagmara Sikora02.11.2023 | 6 min.

Gdzie kupić paysafecard? To pytanie zadaje sobie wielu graczy i internautów szukających wygodnej metody płatności w internecie. Paysafecard jest wirtualną przedpłaconą kartą, którą można wykorzystać do płatności w tysiącach sklepów online. W tym artykule dowiesz się, gdzie i jak kupić paysafecard, jakie nominały są dostępne oraz jak dokonywać płatności tą metodą.

Kluczowe wnioski:
 • Paysafecard można kupić w wielu punktach stacjonarnych, m.in. na stacjach benzynowych, w kioskach, czy salonach prasowych.
 • Najpopularniejsze nominały to 10, 25, 50 i 100 zł, ale dostępne są też karty o mniejszej i większej wartości.
 • Aktywacja karty odbywa się przez zdrapanie zabezpieczającego pola i odsłonięcie kodu PIN.
 • Płatność paysafecardem polega na wpisaniu kodu PIN podczas finalizacji zakupów online.
 • Paysafecard to wygodna, anonimowa i bezpieczna metoda płatności w internecie.

Gdzie kupić paysafecard?

Paysafecard to popularna metoda płatności wykorzystywana przez graczy i internautów do bezpiecznego i anonimowego płacenia w internecie. Karty paysafecard można kupić w wielu sklepach stacjonarnych w Polsce, takich jak:

 • Stacje benzynowe Orlen, Lotos, BP, Moya, Anwim, Huzar - to jedno z najpopularniejszych miejsc zakupu paysafecard.
 • Kioski i saloniki prasowe Ruch, Kolporter, Garmond, Inmedio, Relay - w większości z nich można znaleźć paysafecardy różnych nominałów.

Poza tym, karty można nabyć w wybranych sklepach spożywczych Żabka i Carrefour Express, a także na stacjach Poczty Polskiej. Warto zajrzeć również do lokalnych sklepów z akcesoriami GSM oraz wybranych sklepów z grami i oprogramowaniem. Paysafecardy są dostępne w dziesiątkach tysięcy punktów w całej Polsce, więc kupienie karty przedpłaconej tego typu nie powinno nastręczać trudności.

Gdzie sprawdzić dostępność paysafecard?

Najłatwiejszym sposobem na znalezienie najbliższego punktu sprzedaży paysafecard jest skorzystanie ze specjalnej wyszukiwarki na stronie paysafecard.com. Wystarczy wejść na stronę, podać nazwę miejscowości lub kod pocztowy i od razu zobaczymy listę sklepów i kiosków w okolicy, gdzie możemy kupić kartę.

Paysafecard udostępnia też dedykowane aplikacje mobilne na Androida i iOS, które pozwalają szybko zlokalizować punkty sprzedaży w naszej okolicy. Aplikacja pokazuje także dostępne nominały kart w danym sklepie, dzięki czemu wiemy, jaką kwotę możemy doładować.

Kwoty paysafecard do wyboru

Podstawową zaletą paysafecard jest to, że karta pozwala precyzyjnie dobrać kwotę doładowania. Najpopularniejsze nominały to:

10 zł 25 zł
50 zł 100 zł

Jednak dostępne są także karty o mniejszych (5 zł, 15 zł, 20 zł) oraz większych nominałach aż do 500 zł. Taki wybór kwot pozwala dopasować wartość doładowania do potrzeb - kupujemy tyle, ile realnie potrzebujemy do dokonania płatności.

Sprawdzenie wartości paysafecard

Kwotę, jaka została zgromadzona na karcie paysafecard możemy w łatwy sposób sprawdzić korzystając z panelu „Moje paysafecard” na stronie paysafecard.com po zalogowaniu się na konto użytkownika. Usługa jest darmowa i pozwala śledzić stan środków na posiadanych przez nas kartach.

Czytaj więcej: Terminale płatnicze - ranking najpopularniejszych systemów płatności elektronicznych

Jak zapłacić paysafecardem?

Płatność w sklepie internetowym lub innym serwisie paysafecardem jest bardzo prosta i szybka. Wystarczy wybrać tę metodę płatności podczas finalizacji zamówienia, a następnie wpisać 16-cyfrowy numer PIN z paysafecard. Po poprawnej autoryzacji środki natychmiast trafiają do sklepu i zakupy zostają opłacone. Dodatkowo w panelu „Moje paysafecard” możemy sprawdzić historię transakcji wykonanych daną kartą.

Paysafecard to świetna alternatywa dla tradycyjnych metod płatności online. Transakcja jest w pełni anonimowa, nie wymaga podawania danych osobowych ani karty płatniczej.

Dzięki temu paysafecardidealnie sprawdza się w przypadku osób niepełnoletnich, nieposiadających konta bankowego lub karty płatniczej. Płatność jest tak samo wygodna i bezpieczna jak przelewem, ale dodatkowo w pełni anonimowa.

Gdzie aktywować paysafecard?

Gdzie kupić paysafecard? Sklepy, kwoty i sposoby płatności

Nowo zakupiona karta paysafecard wymaga aktywacji przed pierwszym użyciem. Proces jest bardzo prosty - wystarczy zdrapać zabezpieczającą warstwę na karcie i odsłonięty zostanie 16-cyfrowy numer PIN, który służy do autoryzacji płatności. Od tej chwili karta jest aktywna i gotowa do użycia w internetowych płatnościach.

Kod PIN paysafecard powinien być chroniony tak samo, jak dane karty płatniczej czy loginy i hasła do kont bankowych. Numer PIN należy trzymać w tajemnicy i nikomu go nie udostępniać, ponieważ jego posiadacz ma pełny dostęp do środków na karcie. W przypadku ujawnienia kodu, paysafecard działa jak gotówka - środki mogą zostać bezpowrotnie utracone.

Punkty sprzedaży paysafecard

Paysafecard można kupić w dziesiątkach tysięcy punktów stacjonarnych w całej Polsce. Oprócz wcześniej wymienionych popularnych sieci, takich jak stacje paliw czy kioski Ruchu, paysafecardy dostępne są w wielu mniejszych sklepach, na przykład:

 • Sklepy komórkowe i z akcesoriami GSM
 • Sklepy z grami, konsolami i oprogramowaniem
 • Małe lokalne sklepy i kioski
 • Niektóre sklepy spożywcze i Żabki

Dokładną listę punktów sprzedaży w dowolnej lokalizacji znajdziemy na stronie paysafecard.com lub w aplikacji mobilnej. Tysiące sklepów, wygodny zakup - dzięki temu karta przedpłacona jest zawsze na wyciągnięcie ręki.

Zalety płatności paysafecardem

Podsumowując, płatności paysafecardem mają szereg zalet, dzięki którym cieszą się one ogromną popularnością w Polsce:

 • Szybkość - natychmiastowa realizacja transakcji online
 • Anonimowość - brak konieczności podawania danych osobowych
 • Bezpieczeństwo - brak ryzyka kradzieży danych karty
 • Wygoda - szeroka dostępność kart w punktach stacjonarnych
 • Uniwersalność - płatności w tysiącach sklepów i serwisów

Dzięki tym atutom paysafecard jest idealnym rozwiązaniem do anonimowych, szybkich i bezpiecznych płatności online dla każdego użytkownika internetu.

Podsumowanie

Paysafecard to świetna alternatywa dla tradycyjnych metod płatności online. Karty można bez problemu kupić w tysiącach punktów stacjonarnych - zarówno sieciowych jak stacje benzynowe czy kioski Ruchu, jak i lokalnych sklepach. Do wyboru są karty o różnych nominałach od 5 do 500 zł, co pozwala precyzyjnie dobrać kwotę do potrzeb.

Dokonywanie płatności paysafecardem w sklepach internetowych czy serwisach online jest bardzo proste. Wystarczy podać 16-cyfrowy numer PIN z karty, by zasilić konto i opłacić zakupy lub usługę. To wygodne, szybkie i przede wszystkim anonimowe rozwiązanie.

Gdzie kupić paysafecard? Wbrew pozorom jest to naprawdę łatwe. Siła tej metody płatności tkwi właśnie w szerokiej dostępności kart przedpłaconych w tysiącach punktów - zarówno dużych sieci jak i lokalnych sklepów.

Podsumowując, paysafecard to świetny wybór dla każdego, kto poszukuje wygodnej, szybkiej i anonimowej metody płatności online. Ze względu na swoje liczne zalety zdobywa w Polsce coraz większą popularność.

5 Podobnych Artykułów

 1. Kryptowalutowe portfele online - najlepsze opcje w 2022
 2. Oszałamiająca kradzież bitcoinów - nie uwierzysz, ile skradziono!
 3. Hakerzy z Rosji chcą milionów USD okupu w bitcoinie od firmy
 4. Przegląd kryptowalut i blockchain: najnowsze wiadomości i analizy
 5. Policjant ukradł 81 BTC, które należały do przestępców: Szokujący przypadek kradzieży kryptowaluty
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Dagmara Sikora
Dagmara Sikora

Jako poszukiwaczka mądrości finansowej, odsłaniam przed Tobą kurtynę inwestycji. Na tym blogu wykałam świat portfeli i giełd, wyznaczając ścieżki w morzu kryptowalut. Dzielę się narzędziami i technologicznymi trikami, byś mądrze kroczył po ścieżkach zysku.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły