Zakup Bitcoina kartą kredytową?

Jakiś czas temu na rynku pojawił się nowy blockchain – J2TX. Celem tego systemu jest udostępnienie użytkowników jak największych możliwości, jeśli chodzi o handel kryptowalutami i inwestowanie w nie. Jedną z podstawowych usług jest możliwość zakupu kryptowaluty za pomocą karty kredytowej.

Możliwość kupna Bitcoin kartą kredytową!

Obecnie dostępna do kupienia w ten sposób jest waluta Ethereum (ETH). Jeśli posiadamy kartę kredytową (lub debetową) Visa lub Mastercard, na stronie j2tx.com możemy dokonać zakupu za dolary amerykańskie (USD). Platforma w najbliższym czasie planuje dodać także możliwość kupna Bitcoinów.

Zespół ekspertów dołożył wszelkich starań, by cała procedura była jak najbardziej sprawna i – przede wszystkim – bezpieczna. By skutecznie przejść przez ten proces, wystarczy wykonać kilka łatwych kroków. Po pierwsze, powinniśmy mieć przygotowany adres swojego portfela, który będziemy musieli wskazać. Następnie przechodzimy przez proces rejestracji, gdzie podajemy swój adres e-mail. Kolejnym krokiem jest szybka (około kilkuminutowa) weryfikacja. Posłuży nam do niej jeden z trzech rodzajów dokumentów tożsamości i dane z karty bankowej. Gdy to zrobisz, cyfrowa waluta natychmiast pojawi się na Twoim portfelu.

Firma za priorytet stawia bezpieczeństwo danych swoich użytkowników. Z tego względu współpracuje ona z renomowanym i sprawdzonym partnerem – SUM&SUBSTANCE. Jeśli martwisz się o to, czy Twoje dane nie dostaną się w niepowołane ręce, już nie musisz!

Jeśli chcesz rozpocząć inwestycje w zachodnie rynki kryptowalut z aplikacją J2TX, nie potrzeba Ci niczego więcej. Życzymy samych sukcesów i zwycięstw! Zachęcamy także do przeczytania naszego wpisu odnośnie Czy warto sprzedawać kryptowaluty?

5/5 - (1 vote)

Leave a comment