Otwórz swój kantor Bitcoina!

Otwórz swój kantor Bitcoina!

Bitcoin staje się coraz popularniejszym aktywem, w które ludzie chętne inwestują. Mają oni w tym różne cele – jedni chcą szybkiego, dużego zarobku, inni z kolei myślą bardziej długoterminowo. Dla wielu inwestorów lokowanie środków w BTC to doskonały sposób na walkę z inflacją. Dlatego też na polskim cyfrowym rynku nie brakuje platform i kantorów. Za ich pośrednictwem można szybko i wygodnie sprzedawać oraz kupować kryptowaluty bez wychodzenia z domu. Są jednak sytuacje, gdy wymiana pieniędzy online nie wchodzi w grę – na przykład wtedy, gdy kwota jest wysoka. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą stacjonarne kantory Bitcoina. W Polsce działa ich już wiele, a i Ty – jeśli tylko chcesz – możesz otworzyć swój. Jak to zrobić? Pokażemy w poniższym artykule!

Choć stacjonarne kantory wyrastają jak grzyby po deszczu, zapotrzebowanie na tego typu usługi rośnie jeszcze szybciej. Prowadzenie własnego kantoru Bitcoin jest zatem bardzo przyszłościowym pomysłem na własną firmę. Może on przynieść bardzo dobre zyski, a otwarcie go nie wymaga dużych nakładów finansowych. Chcesz dowiedzieć się, jak szybko otworzyć kantor BTC? Czytaj dalej!

Własny kantor BTC

Kantor Bitcoin nie różni się aż tak bardzo od podobnych punktów, takich jak klasyczne kantory walutowe. Wielu właścicieli tych drugich w pewnym momencie po prostu rozszerza swoją ofertę o wymianę kryptowalut. Pozwala im to uzyskać dodatkowy dochód i zwiększyć obroty firmy. Nie oznacza to jednak, że tak być musi: kantor kryptowalut może funkcjonować jako zupełnie osobny i niezależny punkt. Takie rozwiązanie ma bardzo wiele zalet – przede wszystkim przyciągnie zupełnie nowe osoby, które w innej sytuacji poszłyby gdzie indziej.

Jak otworzyć własny kantor z minimum formalności? Najlepiej skorzystać z odpowiedniej franczyzy. W Polsce jest to możliwe m.in. za pośrednictwem kantoru kryptowalut Bitcan. To znana firma na naszym rodzimym rynku, która od lat zajmuje się prowadzeniem stacjonarnych kantorów na terenie całej Polski. Dzięki swojemu doświadczeniu pomogą Ci rozpocząć własną działalność bez dodatkowych utrudnień. Bitcan współpracuje już z wieloma partnerskimi kantorami w niemal wszystkich województwach. Planują też rozwijać swoją sieć poza granicami naszego kraju. Firma działa w pełni legalnie i posiada wszystkie niezbędne regulacje Komisji Nadzoru Finansowego.

By otworzyć własny kryptowalutowy kantor, potrzebujesz niewielkiego urządzenia, które przypomina nieco terminal na kartę. To właśnie ono będzie służyć do wymiany gotówki na kryptowaluty. Dzięki jego mobilnym rozmiarom będziesz w stanie wymieniać cyfrowe waluty w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie. Wymiana Bitcoina przebiega szybko – nie powinno zająć to więcej, niż od 5 do 10 minut.

Stacjonarny kantor – dlaczego warto?

  • pomoc i wsparcie od marki regulowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego,
  • odpowiednie szkolenie z zakresu prowadzenia działalności kantorowej,
  • stały dopływ klientów przez aktywną promocję Twojego kantoru,
  • samodzielne ustalanie prowizji pobieranej za wymianę środków,
  • możliwość otworzenia kantoru już kilka dni po złożeniu wniosku.

Jak wygląda stacjonarny kantor Bitcoin?

Jeśli chcesz przekonać sie, jak to wygląda na własne oczy, przejdź się do jednego ze stacjonarnych kantorów w Polsce. Z dnia na dzień pojawia się ich coraz więcej, istnieje zatem duże prawdopodobieństwo, że jeden z nich jest nawet w Twojej okolicy! Otwórz swój kantor Bitcoina!

Leave a comment