Gra KingSpeed ogłasza kolekcję NFT, której emisją zajmie się platforma PancakeSwap. Tokeny mają wejść na rynek już 3 grudnia 2021 roku.

KingSpeed ogłasza kolekcję NFT

Tokeny NFT firmy KingSpeed – niezwykle rzadka kolekcja samochodów – pojawi się w nadchodzących dniach, czyli na początku grudnia. Te kolekcjonerskie samochody będą pierwszą premierą NFT na platformie do gier. Twórcy oczekują, że gracze aktywnie zainteresują się nowym rozwiązaniem.

KingSpeed ​​to gra wyścigowa, która chce przenieść ten gatunek w zupełnie nową epokę. Celem produkcji jest zbieranie rzadkich wirtualnych przedmiotów, w tym m.in. samochodów, części i kierowców Gra pozwala graczom również korzystać z przedmiotów kolekcjonerskich, przy pomocy których mogą oni ze sobą rywalizować i zdobywać nagrody. KingSpeed ​​stara się symulować przyszłe modele samochodów z imponującymi sześciennymi wzorami i projektami.

Projekt ma za zadanie przyciągnąć wielu nowych graczy, którzy nie będą musieli wydawać dużej kwoty na zakup NFT. Od teraz każdy użytkownik będzie mógł korzystać z bezpłatnych samochodów NFT o podstawowych statystykach. Unikalne maszyny, które są częścią specjalnych kolekcji, będą miały jednak więcej zalet niż bezpłatne.

Reklama

Jakie rozwiązania przygotowuje KingSpeed?

KingSpeed ​​ma wiele funkcji, w tym różnorodne tryby wyścigów. Pozwalają one użytkownikom na zdobywanie przedmiotów kolekcjonerskich, zbieranie nagród i skrzynek z łupami oraz obstawianie wyników. Liczne tryby wyścigów obejmują próbę czasową, tryb 1 vs 1 oraz wyścigi turniejowe i wieloosobowe. 

Gra jest inspirowana ideą Apokalipsy rozgrywającej się w przyszłości. Występuje w niej wiele katastrof klimatycznych, takich jak częste tsunami, trzęsienia ziemi i erupcje wulkanów. Gracze muszą znaleźć najszybsze i najbardziej wytrzymałe samochody, które wytrzymają te ekstremalne warunki pogodowe. 

Gra posiada natywny token o nazwie Kingspeed Crystal (KSC), z licznymi narzędziami. Całkowita podaż tokenów wynosi 200 milionów KSC, a kapitalizacja rynkowa – 225 000 USD na TGE. Żetony można również wykorzystać do zakupu określonych przedmiotów kolekcjonerskich,  otwierania skrzynek z łupami i nie tylko. 

W nadchodzącym roku platforma gier planuje uruchomić rynek sprzedaży samochodów NFT, platformę do stakingu, prywatną grę internetową, stronę metaverse, wersję mobilną i platformę DAO.

5/5 - (1 vote)

Leave a comment