Kantor Bitcoin

Kantor Bitcoin na naszej stronie jest miejscem, w którym możesz bez problemu nabyć wybraną ilość największej kryptowaluty na świecie. Nasz kantor gwarantuje Ci całkowite bezpieczeństwo oraz wszelką możliwą pomoc na każdym etapie transakcji.

Jeśli masz jakieś pytanie, zapraszamy do kontaktu!

Kantor Bitcoin

Kantor Bitcoin pozwala na kupno wybranej ilości bitcoina. By to zrobić, nie musisz zakładać konta, ani wypełniać żadnych formularzy! Możesz dokonać transakcji na jeden z trzech prostych sposobów.

  • Jeśli kupujesz BTC o wartości 100 zł lub mniejszej, do przeprowadzenia transakcji wystarczy Twój adres e-mail oraz konto w banku/płatność BLIK.
  • Jeśli kupujesz BTC o wartości 1000 zł lub mniejszej, dodatkowo musisz podać swój numer telefonu. Zakup potwierdzisz kodem SMS.
  • Jeśli kupujesz BTC do 10 000 PLN, potrzebna jest weryfikacja przy pomocy dokumentu tożsamości. Może być to dowód osobisty lub paszport. Reszta procedury wygląda tak samo, jak w punkcie wyżej.

Kwoty większe niż 10 000 PLN możesz wymienić w kantorze stacjonarnym.

Kantor Bitcoin – co to jest?

Internetowy kantor Bitcoin umożliwia zakup kryptowalut – w tym bitcoina – szybko i sprawnie. Dokonując wymiany przez nasz kantor otrzymasz najwyższą jakość usługi i pomoc na każdym etapie. Zapewniamy całkowite bezpieczeństwo wszystkich transakcji. Wszystko, co musisz zrobić, to określić kwotę, jaką chcesz wymienić na bitcoiny. Następnym krokiem jest kliknięcie na przycisk Wymień. Potem przychodzi czas na podanie wszystkich potrzebnych danych. Nie ma ich zbyt wiele – często wystarczy sam adres e-mail i adres portfela BTC. Upewnij się, że jest on poprawny, bo to właśnie na niego automatycznie wyślemy bitcoiny. Gdy już wybierzesz metodę zapłaty oraz przejdziesz przez cały proces, algorytm wyśle kryptowaluty na portfel, który wskazałeś. Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj dalej!

Płatność BLIKiem za BTC

Czy kiedykolwiek korzystałeś z płatności BLIK na swoim smartfonie? Jeśli nie, musisz pobrać aplikację Twojego banku na swoje urządzenie. Gdy ją aktywujesz i zalogujesz się na swoje konto, wystarczy wybrać opcję BLIK. Wówczas na Twoim ekranie pojawi się specjalny kod, który będziesz musiał podać przy opłacaniu transakcji. Pamiętaj, że ważność kodu BLIK wynosi zaledwie 2 minuty. Jeśli podasz prawidłowy kod w serwisie, na Twój numer telefonu przyjdzie SMS, który będzie potwierdzeniem płatności. Wówczas wystarczy wpisać ów kod w aplikacji Twojego banku. Ten ostatni krok nie zawsze jest niezbędny.

Czy Kantor Bitoin jest szybki?

Bitcoiny – w większości przypadków – pojawią się na portfelu, który wybrałeś do 20 minut po opłaceniu wymiany. Zawsze staramy się, by cały proces przebiegał jak najszybciej, pewne rzeczy jednak nie zależą od nas. Nie mamy wpływu na system całego Bitcoina, a to właśnie on jest często powodem tego, że transakcja trwa dłużej. Gdy tylko pieniądze zaksięgują się na naszym koncie, natychmiast przelewamy bitcoiny na Twój portfel. To, ile będzie to trwało, zależy też od szybkości transakcji w całej sieci. W zdecydowanej większości przypadków jest to jednak czas do maksymalnie 30 minut. W niektórych przypadkach może trwać to dłużej – powodem jest wówczas zbyt duże obciążenie sieci.

Czym jest Bitcoin?

Bitcoin to tzw. kryptowaluta, czyli globalna, cyfrowa waluta. Jej cena rynkowa opiera się na prawach podaży i popytu. Niektóry z wielu powodów określają ją jako współczesne złoto. Jednym z powodów jest fakt, że podaż BTC jest limitowana – podobnie, jak ilość złota, które nie jest nieskończone. Tym samym BTC może skutecznie bronić się przed problemem, jakim jest inflacja. To, czym Bitcoin różni się od walut fiducjarnych, to jego decentralizacja. Transakcje odbywają się przy pomocy sieci P2P, bez żadnych pośredników. Każdy, kto posiada bitcoiny, może przelać je dowolnej osobie na świecie w bardzo krótkim czasie.

Czy korzystanie z Bitcoina jest legalne?

Bitcoin jest w Polsce całkowicie legalny – nie ma żadnych przepisów, które zabraniałyby dokonywać płatności przy pomocy tej kryptowaluty. Zabronione jest jedynie pranie pieniędzy oraz finansowanie terroryzmu przy pomocy BTC.

Dlaczego Kantor Bitcoin?

Kryptowaluty charakteryzują się tym, że zasoby, które posiadasz, należą wyłącznie do Ciebie. Właśnie to może Ci zapewnić odpowiedni kantor. Gdy tylko dokonasz zakupu, BTC od razu znajdą się na Twoim portfelu. Ważne jest również, by wybrać odpowiedni portfel – taki, w którym klucz prywatny posiadasz wyłącznie Ty. W ten sposób masz pełną kontrolę nad swoimi cyfrowymi zasobami.

Czy Kantor Bitcoin jest bezpieczny?

Stale ulepszamy bezpieczeństwo naszej strony i staramy się, by nasi użytkownicy mogli bezpiecznie wymieniać swoje pieniądze na kryptowaluty. Nasz algorytm powstał z myślą o tym, by zapewnić naszym użytkownikom pełen komfort – tyczy się to również komfortu bycia bezpiecznym. Strona jest w pełni szyfrowana, więc nawet my nie mamy dostępu do Twoich wrażliwych danych, takie jak hasło do serwisu. Nasz kantor jest regulowany i w pełni legalny.

Czy zapłacę prowizję za transakcję?

Bitcoina utrzymuje moc obliczeniowa komputerów. Te z kolei – podczas obliczania każdej transakcji – zużywają prąd. W wyniku tego utrzymanie i zapewnienia bezpieczeństwa sieci bitcoina wymaga pewnych środków. By je pokryć, korzysta się z tzw. opłat transakcyjnych. W naszym kantorze korzystamy z najtańszego możliwego sposobu: doliczamy do każdej transakcji około 0,0002 BTC opłaty. W zależności od tego, jak obciążana jest cała sieć, kwota ta może ulec zmianie. Środki te idą na pokrycie kosztów, jakie wynikają z przeprowadzenia samej transakcji. Dzięki tak niskiemu kosztowi przelewu Twoje kryptowaluty błyskawicznie pojawią się na wskazanym portfelu.

5/5 - (1 vote)

Leave a comment