BTC Investor opinie

BTC Investor opinie

Bitcoin jest najbardziej niestabilnym aktywem na świecie, dlatego wielu inwestorów uważa, że ​​oferuje ogromny potencjał, jeśli chodzi o obrót kontraktami CFD. Z BTC Investor możesz handlować kilkudziesięcioma parami walutowymi, w tym BTC / USD, BTC / EUR i BTC / GBP. Znany amerykański inwestor kapitału wysokiego ryzyka i przedsiębiorca, niedawno prognozował, że wartość Bitcoina w dolarach osiągnie 250 tysięcy w przeciągu najbliższych czterech lat. BTC investor opinie to hit według ekspertów!

Eksperci przeprowadzili szczegółowe opinie BTC Investor i stwierdzili, że program rzeczywiście spełnia swoją funkcję. Przede wszystkim BTC Investor działa w sposób przejrzysty. Niewątpliwie należy wziąć pod uwagę, że ujawniono informacje o partnerskich brokerach, a także istnieje przejrzysty system depozytów i wypłat. Specjaliście sprawdzili pochodzenie brokerów partnerów BTC Investor i – według nich – są oni licencjonowani i mają wysoką renomę.  Dzięki regulowanym brokerom masz gwarancję, że Twoje pieniądze mogą być wykorzystane tylko zgodnie z przeznaczeniem. Jeśli chodzi o BTC Investor opinie zdobył wiele pochwał, zarówno wśród nowych, jak i doświadczonych traderów. Ponad 90% recenzji użytkowników podkreśla, że z BTC Investor można zarobić nawet do 1500 USD dziennie. Minimalna wpłata na inwestycję za pomocą tego bota wynosi 250 dolarów, dlatego jest on dostępny dla większości ludzi.

BTC Investor opinie

ZAŁÓŻ KONTO

BTC Investor logowanie

BTC Investor to robot, który – według specjalistów – pomaga inwestorom zarabiać pieniądze, spekulując i analizując rynek Bitcoinów. Robi to automatycznie i przy rzekomym współczynniku skuteczności na poziomie ponad 99%. Użytkownicy BTC Investor twierdzą, że dzienna rentowność może wynosić nawet 1000 USD z inwestycji wynoszącej zaledwie 250 USD. Robot jest łatwy w obsłudze i zawiera instrukcje handlu wyjaśnione w prostym języku.

BTC Investor automatyzuje proces handlu bitcoinami, aby zwykli ludzie mogli inwestować – jak twierdzą eksperci – wysoką stopą zwrotu. Robot eliminuje żmudny i często ryzykowny proces kupowania Bitcoinów. Zamiast tego umożliwia użytkownikom zarabianie na spekulacjach opartych o zmienność, a nie tylko wzrost cen. Odbywa się to za pośrednictwem popularnego finansowego instrumentu pochodnego znanego jako CFD. Możesz handlować kontraktami CFD na prawie wszystkie zbywalne aktywa, w tym akcje, forex, kryptowaluty, indeksy rynkowe i towary. Handel CFD nie jest nowy cieszy się dużą popularnością wśród wiodących inwestorów i banków na Wall Street. W sieci możemy poczytać na ten temat liczne opinie. BTC Investor jest podobno jednym z niewielu robotów, które handlują wyłącznie kontraktami CFD na Bitcoiny.

Założenie konta Darmowe
Prowadzenie konta Darmowe
Minimalna wartość  250 USD
Darmowy Analityk Tak
Język polski Tak
Możliwość usunięcia konta Tak
Rodzaje kont Konto dla osób fizycznych
Reklamacje Rozpatrywane do 14 dni
Weryfikacja danych użytkownika Tak
 Czas pracy firmy Całodobowo
Dokumenty Dowód osobisty
 Wiek Od 18 lat

  ZAŁÓŻ KONTO

Recenzje platformy

Platforma handluje automatycznie, a zatem każdy, w tym kompletnie początkujący, może zacząć handlować razem z nią. Robot jest również bezpieczny w użyciu, ponieważ stosuje zaawansowane standardy szyfrowania w celu ochrony danych użytkowników przed intruzami. Ponadto jest zgodny z najlepszymi środkami ochrony danych, takimi jak RODO. BTC Investor jest, według ekspertów, dobrym wyborem do budowania pasywnego dochodu online, ale nie jest wolny od ryzyka. Zdecydowanie zalecamy inwestowanie tylko tego, na czego stratę możesz sobie pozwolić – dobrym pomysłem będzie rozpoczęcie od minimalnych 250 dolarów.  Depozyt w wysokości 250 USD jest rzekomo wystarczający, aby uzyskać przyzwoity dzienny dochód. Obsługa klienta BTC Investor jest dostępna 24/7 przez telefon, czat na żywo i e-mail, dlatego wyróżnia ich to z pośród innych platform inwestycyjnych. Ich pracownicy obsługi klienta są przyjaźni i kompetentni, ponieważ dbają o każdego z was indywidualnie.

ZAŁÓŻ KONTO

Zalety BTC Investor:

  • poradniki i instrukcje
  • wysoki współczynnik udanych transakcji
  • sprawna obsługa klienta
  • niski próg minimalnej inwestycji

 

5/5 - (43 votes)

1 Comment

  • Kosek
    Posted 28 czerwca, 2020 4:44 pm 0Likes

    Mega fajna platforma. Sporo bonusów, szybkie wypłaty

Leave a comment